Nepamirštama šventė vaikams

gimtadienis-gimtadieniai-vaikams-vaikui

Gimtadienis vaikui, vaikams

 Artėja ypatinga proga, norėtumėte surengti pramogą savo vaikams ir juos nustebinti?

Aktyviems ir linksmiems, mėgstantiems netikėtumus bei naujus įspūdžius vaikams, siūlome išbandyti originalią pramogą  Interaktyvųjį Tirą!

Tai šauni ir įspūdžių pilna šventė, kurios metu vaikai bus supažindinti su mūsų arsenale esančiais šratasvydžio ginklais, kurie yra 1:1 tikrų ginklų kopijos. Programos metu patyrę instruktoriai paaiškins, kaip taisyklingai laikyti ginklą, taikytis, bei šaudyti į įvairius: statiškus ar judančius, ekrane rodomus taikinius;
Švenčiant su draugais, pasidalinę į komandas, vaikai galės išsirinkti savo komandos kapitoną, bei varžytis tarpusavyje, rinkdami taikliausią šaulį.
Pageidaujant ir susitarus iš anksto, programos pabaigoje Jūsų vaikas (vaikai), kaip pagrindinis šventės dalyvis, papildomai galės gauti specialų šaulio diplomą atsiminimui (vieno diplomo kaina 5);
Kadangi visos šaudymo programos mūsų tire yra labai nuotaikingos ir įvairios, tokia šventinė pramoga puikiai tiks ir berniukams ir mergaitėms.
Pageidaujant papildomai, po vaikų renginio, tėveliams, mes taip pat galėsime pasiūlyti atskirą, smagų taiklumo ir miklumo išbandymą.
Norime  pabrėžti, kad tai yra visiškai saugus renginys, kurio metu vaikus prižiūrės patyrę bei atsakingi instruktoriai.

KAIRIAUKTIRAS.LT gali atvykti bet į bet kurią jūsų norimą vietą, įrengiant tirą tiek namuose, tiek atvykstant su mobiliąja priekaba.

Jūsų paslaugoms, Mobilus ir Išvykstamasis Interaktyvus Tiras.

Smulkesnė informacija mobiliuoju telefonu +370 683 55811 bei elektroniniu paštu info@kariauktiras.lt