Mergvakariai su KARIAUKTIRAS.LT

Mergvakariai-Tire-Tiras-Bernvakariai-Saudymas Mergvakariai-Tire-Tiras-Bernvakariai-Saudymas Mergvakariai-Tire-Tiras-Bernvakariai-Saudymas Mergvakariai-Tire-Tiras-Bernvakariai-Saudymas

Dar nežinote, kur paminėti paskutines viengungystės dienas? Norite tai paminėti linksmai ir nepamirštamai? Tuomet KARIAUKTIRAS.LT komanda jau yra pasiruošusi išspręsti šią dilemą. Mergvakariai bei bernvakariai yra vienos smagiausių švenčių, kur Interaktyviajame Tire jaunieji gali atsipalaiduoti, išlieti visas susikaupusias emocijas ir puikiai bei įsimintinai praleisti laiką su geriausiais draugais!

Interaktyvus Tiras KARIAUKTIRAS.LT – tai VIENINTELIS Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse tokio pobūdžio pramoginis šaudymas į ekrane rodomus taikinius. Šaudymui  naudojami šratasvydžio (airsoft‘iniai) ginklai, kurie yra 1:1 tikrų kovinių ginklų kopijos, kurios atitinka tiek dydžiu, tiek svoriu. Šūvis iš ginklo atliekamas panaudojant 6mm polimerinius šratukus. Apsilankę Interaktyviajame Tire Jūs iš karto galėsite išbandyti dujinius bei elektrinius ginklus, šaudant į judančius bei nejudančius taikinius. Ir tik Jūs patys galėsite pasirinkti ginklų bei taikinių pobūdžius!
Mes Jums pažadame ir tiesiog garantuojame puikų ir nepamirštamą laiką Interaktyviajame Tire.

Taip pat instruktoriaus pagalba gausite visą reikalingą informaciją apie:
– taisyklingą stovėseną šaudymo metu;
– taisyklingą ginklo laikymą;
– taisyklingą šaudymą į skirtingo pobūdžio ekrane transliuojamus taikinius: judančius bei statiškus (nejudančius).

Ši pramoga neturi jokių amžiaus apribojimų ir yra skirta VISIEMS – nuo pat mažiausių iki pačio gerbiamiausio amžiaus atstovų. Taip pat jei norite tiesiog puikiai praleisti laiką, išbandyti savo taiklumą ar tiesiog įsimintinai papramogauti su šeima, draugais  ar darbo kolektyvu – Interaktyvusis Tiras yra geriausias Jūsų pasirinkimas. KariaukTiras.lt komanda tikrai pasistengs, kad Jūs niekada nepamirštumėte pas mus praleisto laiko.

Smulkesnė informacija mobiliuoju telefonu +370 683 55811 bei elektroniniu paštu info@kariauktiras.lt