Tiro ginklinė

Tirai-Tiras-Vilniuje-Ginklai-Pistoletai-Automatai-Saudymas

Ginklai

KariaukTiras.lt siūlomi ginklai yra 1:1 tikrų ginklų kopijos, atitinkančios tiek dydžiu, tiek svoriu.

KARIAUKTIRAS.LT  ginklinėje turime tikrai platų ginklų pasirinkimą.

Pistoletai (GBB) – mūsų ginklinėje rasite įvairių modelių pistoletų, kurie yra gerai žinomi visame pasaulyje. Šaudant šiais pistoletais yra jaučiamas realaus ginklo pojūtis – atatranka (šūvio metu juda spyna, juntamas ginklo judėjimas).

Automatai (AEG) – savo arsenale turime gausų automatinių ginklų pasirinkimą. Su kuo šaudyti ras ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, kurie galės išbandyti ne tik naujo tipo ginklus, tačiau prisiminti vaikystę ir jau istorija tapusius ginklus.

Automatai (GBB-R) – turime ginklų, kuriais šaudant yra atkūrimas realistiškumo pojūtis – atatranka (šūvio metu juda spyna, juntamas ginklo judėjimas).

Kulkosvaidis – taip pat savo ginklinėje turime ir kulkosvaidį, su kuriuo savo jėgas gali išbandyti tiek dideli, tiek maži!

Gundantis ginklų pasirinkimas, ar ne taip? Taigi suskubkite ir atkeliaukite pas mus su draugu ar drauge, vaikais ar visa šeima, su kolegomis ar tiesiog su linksma draugų kompanija ir išbandykite mūsų ginklinėje esančius ginklus bei savo pačių taiklumą!
KariaukTiras.lt garantuos Jums patį geriausia ir patį nepamirštamiausią laiką, praleistą pas mus, Interaktyviajame Tire!

Smulkesnė informacija mobiliuoju telefonu +370 683 55811 bei elektroniniu paštu info@kariauktiras.lt