Gimtadieniai

 

Vaiku-Gimtadieniai-Tiras-Saudymas-Forum-CinemasArtėja ypatinga proga – vaikų gimtadieniai – ir norėtumėte surengti pramogą savo mažiesiems ir juos nustebinti?

Aktyviems ir linksmiems, mėgstantiems netikėtumus bei naujus įspūdžius vaikams, siūlome išbandyti originalią pramogą  Interaktyviajame Tire!

Tai šauni ir įspūdžių pilna šventė, kurios metu vaikai bus supažindinti su mūsų arsenale esančiais šratasvydžio ginklais, kurie yra 1:1 tikrų ginklų kopijos. Programos metu patyrę instruktoriai paaiškins, kaip taisyklingai laikyti ginklą, taikytis, bei šaudyti į įvairius: statiškus ar judančius, ekrane rodomus taikinius;
Švenčiant su draugais, pasidalinę į komandas, vaikai galės išsirinkti savo komandos kapitoną, bei varžytis tarpusavyje, rinkdami taikliausią šaulį.
Programos pabaigoje Jūsų vaikas (vaikai), kaip pagrindinis šventės dalyvis, papildomai galės pašaudyti iš kulkosvaidžio, be to Jam bus įteikiamas specialus šaulio diplomas atsiminimui;
Kadangi visos šaudymo programos mūsų tire yra labai nuotaikingos ir įvairios, tokia šventinė pramoga puikiai tiks ir berniukams ir mergaitėms.
Po vaikų gimtadieninių pramogų ir viso renginio tėveliams papildomai pageidaujant, mes taip pat galėsime pasiūlyti atskirą, smagų taiklumo ir miklumo išbandymą.
Norime  pabrėžti, kad tai yra visiškai saugus renginys, kurio metu vaikus prižiūrės patyrę bei atsakingi instruktoriai. Taip pat yra galimybė atsinešti savų gėrimų bei vaišių ir pasmaližiauti gimtadienio metu.

Jūsų paslaugoms, mūsų  StacionarusMobilus ir Išvykstamasis Interaktyvus Tiras.

Smulkesnė informacija mobiliuoju telefonu +370 683 55811 bei elektroniniu paštu info@kariauktiras.lt